בגידות עם נערות ליווי
נערות ליווי

בגידות עם נערות ליווי

בגידות בעולם התחתון הם לא דבר של מה בכך, על אחת כמה וכמה לא בגידות של נשות העבריינים, במיוחד הכבדים שבהם. אישה שבוגדת בבעלה בעולם התחתון' דינה מוות על פגיעה בכבוד בעלה ובמעמדו בקרב העבריינים.

רחלי הייתה נשואה לאיתן, אחד מראשי ארגון הפשע הגדולים והאכזריים ביותר בפרדס כץ. הם היו נשואים כבר עשר שנים, והיו להם שלושה ילדים קטנים. כמובן שלא הייתה לה השפעה על איתן, והיא הייתה רק בובה על חוט ומשהו להשוויץ בו בברנז'ה. היא הייתה מדהימה ביופייה.

כלפי חוץ לא חסר לה כלום, אולם בבית היא הייתה אומללה, וזה היה רק עניין של זמן עד שתמצא את עצמה מחפשת ריגושים מחוץ לבית ובוגדת בבעלה.

היא החלה בהתחלה לבגוד באיתן מתוך שעמום, שוכבת בתוך דירות דיסקרטיות רחוקות עם גברים מזדמנים ממש כמו נערות ליווי באשדוד טיפוסיות, אולם מהר מאד מצאה את עצמה לוקחת כסף עבור משחקי הסקס שלה. אם כבר, אז כבר.

היא הייתה יוצאת מהבית בשעות היום, לסידורים כביכול, אבל למעשה היא יצאה לעבוד בדירות דיסקרטיות שהיו מפורסמות בפורטל סקס אדיר וחוזרת הביתה בצהריים כאילו כלום, כדי לקבל את הילדים מהמסגרות ולהתנהל כאילו היא עדיין האישה הקטנה.

אחד הלקוחות שלה היה איש עסקים מיוון, שהגיע אליה על בסיס קבוע. כל מפגש סקס ביניהם היה טוב יותר מקודמו. ג'ורג' היה מצויד בזין גדול, עם סקס אפיל ותאבון של שד שלא ידע שובע. רחלי קיבלה ממנו את מה שלא קיבלה בבית. הוא זיין אותה בכל תנוחה אפשרית, השפיל אותה ברכות, לחש לה מילות חיבה באוזנה, תוך שהוא מפרט לה כמה הוא מרגיש את החום של הכוס שלה ואת הרטיבות שלה עוטפת את הזין שלו. היא מצצה לו בהנאה את הביצים, התענגה על כל סנטימטר בזין שלו, ונתנה לו לעשות בה ככל שעולה על רוחו.

בפעם האחרונה בה הזדיינו, קשר אותה הבחור למיטה, ופתח את הדלת של הדירה, איתן חיכה בחוץ. הוא היה חייל שלו…

לפני שהרג אותה, נתן לה איתן את הזיון של חייה, דפק אותה בכל החורים בפראות ובאלימות, תוך שהוא מתעלם מצעקות הכאב והתחנונים שלה. נפרד ממנה וירה בה.