דירות דיסקרטיות והכרויות
דירות דיסקרטיות

דירות דיסקרטיות והכרויות

אחרי הגירושים החלטתי לפתוח כרטיס באתר היכרויות, כדי להכיר כמה שיותר בחורות לסקס לא מחייב. בחיי הנישואין שלי הסקס ביני לבין גרושתי היה בנאלי ושגרתי, ואני מאד רציתי להכניס קצת צבע לחיי הסקס שלי.

בכרטיס שלי באתר רשמתי שאני מחפש בחורה לקשר סקס לא מחייב, ואני מעוניין בסקס של משחקי שליטה קלים.

לאחר כמה ימים, כשפתחתי את הכרטיס שלי באתר, על מנת לראות אם יש היענות – מצאתי הודעה ממישהי שקראה לעצמה אנונימית, היא רשמה שסקרנתי אותה, והיא מעוניינת להיפגש עמי.

קבענו להיפגש עוד באותו ערב בדירה דיסקרטית, במקום ניטרלי.

הגעתי לדירה לפניה, וחיכיתי לה בקוצר רוח.

כשהיא הגיעה, הרגשתי שההמתנה הייתה שווה. היא הייתה מהממת.

היא חייכה אלי חיוך שובה לב, עם גומה ענקית. עמד לי במקום. תוך כדי שיחת היכרות, היא שאלה אותי מה הייתי רוצה שהיא תעשה, וביקשה ממני לחלק לה הוראות כל הזמן. אמרתי לה שאני רוצה שהיא תמצוץ לי את הביצים לאט, ואכניס אותן כל אחת בתורה לפה שלה.

היא עשתה זאת, תוך כדי שאני  דוחף לה אצבעות לנרתיק, ודורש ממנה להיות בשקט, בלי לגנוח אפילו.

היא זרמה אתי בכניעה, מתפתלת בהנאה. הפלקתי לה על ישבנה, והרמתי אותה בתנועה אחת גדולה, כשאני מושיב אותה עלי באת מאותן דירות דיסקרטיות .

הזין שלי עמד בכניסה לכוס שלה. כשאני עוצר את עצמי מלדחוף אותו לתוכה, בלי מילים שלפתי את חגורת מכנסיי וכרכתי אותה סביב צווארה, כשאני מושך אותה אחורה, היא נאנקה בהפתעה.

קמתי ממקומי כשאני מרים אותה אתי, וזרקתי אותה קלות על הספה, ציוויתי עליה לעבור לתנוחת כלב, והיא עשתה זאת בצייתנות. נעמדתי מאחוריה, אוחז בחגורה, ודחפתי את אצבעותיי לתוך הכוס שלה. שיחקתי שם עד ש היא גמרה, ואז בפתאומיות הוצאתי מתוכה את ידי ונכנסתי בה עמוק עם הזין שלי. דפקתי אותה חזק ובפראות, כשאני סוטר לישבנה כל הזמן הזה. הוצאתי אותו ממנה לפני שגמרתי, הכנתי את ישבנה לכניסה של הזין שלי אליו, כשהרגשתי את רתיעתה הקלה משכתי שוב בחגורה, ונכנסתי לה לפי הטבעת עד הסוף. רק אחרי שגמרתי בתוכה יצאתי ממנה. משאיר אותה לשכב. התלבשתי והלכתי לכיוון היציאה של אותה דירה דיסקרטית שבה קיבלתי יחס VIP מאותן נערות ליווי באילת .