יותם עם נערת ליווי

Byadmin

יותם עם נערת ליווי

הי, קוראים לי יותם, ונראה לי כי די באינפורמציה הזאת.

זהו, החלטתי ללכת לאבד את בתוליי אצל נערת ליווי באילת. אני כבר מזמן הבדיחה של הקמפוס, ואם להודות על האמת, אני בדיחה אפילו בעיני עצמי. אני לא מצליח להבין מה כל כך מפחיד אותי כשזה מגיע לסקס עם בחורה.

לא שלא היו לי חברות, היו לי. אבל כשזה הגיע לרגע שבו צריך להיכנס למיטה, הייתי מתאבן כמו איזה מטומטם, ולא יודע מה לעשות עם עצמי. החברות שהיו לי היו נעלבות, והתגובות היו מכניסות אותי לחרדות עוד יותר עמוקות ממה שכבר קיים אצלי. אז החלטתי ללכת לשלם עבור הסקס ולהגיע לאחת שעובדת בתור נערת ליווי באשקלון, וללמוד איך לשלוט בפחדיי המשתקים.

יש לי חתיכת כלי בין הרגליים, שלא מבייש אף אחד. אני לא סובל מכלי קטן, הוא די מרשים ומספק לדעתי, וברגע שאצליח להתגבר על החרדות שלי, אני בטוח שחברתי הבאה בתור תהיה יותר ממסופקת מהניסיון שארכוש, ומהגודל של הכלי שיש לי בין הרגליים.

רק צריך למצוא את נערת הליווי שתדע להכיל אותי וללמד אותי כמה דברים על איך לגשת לבחורה, מבלי לקבל שיתוק ולהתאבן.

מצאתי נערת ליווי חמודה, בפתח תקווה, והגעתי אליה באישון לילה. שילמתי לה מראש את התעריף שסגרנו יום קודם בטלפון, סיפרתי לה בגמגום שאני עדיין בתול והגעתי אליה על מנת להשתחרר מהעול הזה, שממש חוסם אותי, ומפחדיי הלא מוסברים מסקס.

קראו לנערת הליווי יערה. היא הבטיחה לי שזאת תהיה פעם בלתי נשכחת בשבילי כמו עיסוי בחולון מפנק ובלתי נשכח, וזאת תהיה רק ההתחלה של עתיד מלא בסקס פרוע ואיכותי.

משום מה הרגשתי בטוח ושליו, וידעתי בתוכי שכאן אמצא את המזור לתסביך שאני נמצא בו, וכאן תיפתר בעייתי.

תקשיבו, הסקס עם יערה היה מדהים. אין לי אפילו מספיק מילים איך לתאר את החוויה שעברתי. השתחררתי כמו רימון שהורידו לו את הנצרה, וזיינתי כמו מטורף. לא האמנתי שאי פעם מישהי תוכל לגרום לי להיות כל כך משוחרר בסקס וכל כך נטול עכבות ופחדים.

והנה, מצאתי את עצמי מזדיין עם נערות ליווי תותחית, שגרמה לי בשיא הטבעיות להאמין בעצמי וביכולות שלי ולהשתחרר מפחדים לא מוסברים.

About the author

admin administrator