מוסא הומו
דירות דיסקרטיות

מוסא הומו

אני בחור הומוסקסואל, בחברה הערבית. משהו שבפני עצמו יכול להמיט עליי גזר דין רצח, בלי להתבלבל בכלל ובלי לחשוב פעמיים, ולא רק עליי, אלא גם על בני משפחתי. עזבו, יש חברות שלא מפותחות.

אף אחד בחיי לא יודע על הנטיות המיניות שלי, מלבד אימא שלי, אהובתי,  שרגישה אליי יותר  מאשר לכולם, מכיוון שאני הקטן והכי קשור אליה. היא במקרה גילתה, כשנכנסה בוקר אחד לחדרי לשים לי בגדים בארון, ומצאה אותי מסתכל בסרט סקס של הומואים ומאונן. הייתי חייב לשתף אותה בסוד הגדול של חיי.

קוראים לי מוסא, ואני בן 23, תושב אחד הכפרים הערביים בצפון הארץ. כשגילתה אמי את דבר היותי הומו, היא לא ידעה את נפשה מרוב פחד עליי, היא השביעה אותי לא לספר לאף אחד לעולם ולנהל את חיי כאילו אני סטרייט, שחלילה לא אפגע. כמובן שהקשבתי לה והתחלתי במסלול חיים כפול. עם הזמן התארסתי לבחורה נחמדה מהכפר, ועוד כמה חודשים נתחתן. אני מאד מקווה שאצליח לקיים אתה יחסי מין…

באחת השיחות שהיו לי עם אמי, סיפרתי לה שהכרתי בחור חמוד מהמרכז והתחלנו לצאת בסתר. את המפגשים שלנו אנחנו מקיימים בתוך דירה דיסקרטית, נהנים אחד עם השני, גונבים לנו כמה שעות של חסד וכל אחד חוזר לחייו השניים. גם הוא, כמוני, מגיע מחברה שלא בדיוק מכילה הומואים, ושנינו חיים את חיינו בשקר, מקווים שיום אחד יגיע איזה שינוי שישחרר אותנו מהעול הזה של חיים בסתר ואהבה גנובה. אולם, חלומות לחוד ומציאות לחוד, ובינתיים אנחנו מודים לאלוהים על קיומה של דירה דיסקרטית זו או אחרת, שבה אנחנו יכולים להיות ביחד מפעם לפעם. נושמים אחד את השני, ומקבלים כוחות להמשיך עם המסכות של חיינו כמו נערות ליווי קריות מדהימות.

יום החתונה התקרב, והרגשתי שאני חייב לפגוש את החבר שלי לפני שאני מתחיל את ההצגה הגדולה של חיי! הרגשתי שאם לא אראה אותו לפני החתונה, כדי לקבל כוחות, אני אמות. קבענו להיפגש למחרת, כשכל אחד מאתנו מגיע אל אותה דירה דיסקרטית בנפרד. את אותו לילה לא אשכח לעולם. זה היה הסקס הכי טוב בחיי, מלא בעוצמות וברגש, שידעתי שלא יחזרו עוד לעולם.

ביום חתונתי הוא התאבד מהצער, ומשהו בתוכי מת ביחד אתו.